Hakkımızda

Muhasebe, denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Serbest muhasebeci mali müşavirlik ofisi olarak ‘Değerlerimiz’ başlığı altında bir araya getirdiğimiz ve tüm aksiyonlarımızda ve davranış biçimimizde bize yol gösteren ortak değerlerle hareket etmekteyiz. Değerlerimiz, müşterilerimize hizmet verme ve tüm paydaşlarla ilişki tarzımıza yön vermektedir.

Profesyonel standartlar, kanunlar, düzenlemeler ve şirket içi prosedürler çerçevesinde işimizi yürütürken bu standartların, kanunların, düzenlemelerin ve prosedürlerin her türlü tutum ve davranış ile ilgili yön gösterici olmayabileceğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla, tüm personelimiz ve üye firmaları için geçerli olan “İş Etiği Kuralları’ mız bulunmaktadır.

Bu kurallar değerlerimiz üzerine kurulmuştur ve aynı zamanda firmamız üye firmalarının kendi özelliklerine göre daha spesifik ekler oluşturmasına yönelik çerçeveyi de çizmektedir.

Firmamız, mali müşavirlik, muhasebe, denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri ile müşterilerine aradıkları değeri katar.

MİSYONUMUZ
Bilgi Yönetimi,İş ve Finans Dünyasında öncü profesyoneller için “Dürüstlüğün ve uzmanlığın kalitesi” şeklinde tanımlanmak.

VİZYONUMUZ
Profesyonel işletmecilik niteliklerine sahip en saygın mali müşavirlik kurumu olmak.

Sohbet Aç
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by